Apple Music Aboneliği Nasıl İptal Edilir?

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Apple Music Aboneliği Nasıl İptal Edilir?

Apple’in iOS uygulamalarından faydalanmak için Apple müzik platformuna kullanıcılar şifreleri ile girerek zengin müzik içeriğini üye olup üç ay boyunca ücretsiz ve sınırsız müzik dinleme keyfini yaşayabiliyorlar. Bu üç aylık ücretsiz deneme süresinden sonra memnun kalan kişi üyelik sırasında alım satım işlemi olduktan sonra başka bir işlem yapmadan üyeliğe devam ediyor. Eğer ki kişi bu üyelikten memnun kalmamış ve üyelik iptali yapmak istiyor ise üyeliğini iptal edebilir. Dünya çapında popüler olan yeni çıkmış albümlerin ve şarkıların aynı zamanda Apple’ın özel radyo kanalı ve sanatçılarını sevenleri ile buluşturarak Apple müzik kullanıcılarına üç aylık ücretsiz deneme seçeneği sunmakta.

Apple Music Aboneliği İptal Aşamaları

Apple şifresi ve kullanıcı adı ile kullanıcılar tüm içerikten üç ay boyunca yararlanabiliyorlar. Fakat bu uygulama iPhone’daki gibi üyelik iptali olmadığı için üç aylık deneme süresinden sonra ayda 9.99 TL ile üyelik devam ediyor. Eğer ki kişi Apple üyeliğini iptal etmek istiyor ise iTunes yazılımı ile bir kaç kolay işlemden sonra üyeliğini iptal edebilir. İTunes’u açıldığında kişi sağ üst köşede ismini tıklayarak açılan pencereden hesap bilgilerini tıklayarak işleme başlıyor. İşlem sırasında kullanıcıların ismi soruluyor ise Apple şifresini ve ismini yazarak ve sayfanın en aşağısına inerek ayarlar menüsünün altında bulunan abonelik linkinin yan tarafında yer alan yönet butonuna tıklanıyor.
Kullanıcılar Apple müzik üyeliğinin otomatik iptali tercih ederler ise otomatik yenile seçeneğini tıklayarak kapatabiliyorlar. Fakat kişinin birden fazla aboneliği var ise abonelikleri yönet sayfasına tıklayarak düzenle seçeneği uygulamasını seçerek tüm aboneliklerden çıkabilirler. Kullanıcılar iptal işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştirerek kendilerine ait profilin kapanmasını sağlayabiliyorlar. Yeniden üyelik yapmak istediklerinde Apple’ın üyelik yönergelerini takip etmeleri gerekiyor.

Sıradaki içerik:

Apple Music Aboneliği Nasıl İptal Edilir?